تب‌وتاب مرز «خسروی» برای میزبانی شایسته/ روزهای شیرین قصرشیرین

دروازه کربلا و مرز خسروی این روزها در تب‌وتاب آماده‌سازی برای میزبانی شایسته از زائران حسینی است، در این میان مردم قصر شیرین هم در انتظار پذیرایی از زوار اربعین لحظه‌شماری می‌کنند.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: تکاپو در مرز خسروی برای یک میزبانی بزرگ به اوج خود رسیده؛ این مرز غربی قرار است تا کمتر از دو هفته دیگر شاهد حضور هزاران زائری باشد که این مسیر را برای رسیدن به کربلا انتخاب می‌کنند.

این روزها در گوشه و کنار جاده‌های استان کرمانشاه شاهد عبور کاروان‌های پیاده‌ای هستم که سختی راه دور و دراز را به جان خریده‌اند و رهسپار منزلگاه عشاق حسینی(ع) می‌شوند؛ کاروان‌ها آرام‌آرام از راه می‌رسند و فضای استان را معنوی کرده‌اند.

ادامه خواندن تب‌وتاب مرز «خسروی» برای میزبانی شایسته/ روزهای شیرین قصرشیرین

همنوازی اروپا با ساز ناکوک ترامپ/انتخاب «بد» یا «بدتر»؟

اروپایی‌ها در برخورد با ایران سیاست نعل و میخ را در پیش گرفته‌ و علیرغم انکار به تقلید طوطی‌وار از ترامپ روی آورده‌اند؛ حال آنکه خود وی هم در بن‌بست گزینه‌های پرهزینه گیر افتاده است.

خبرگزاری مهر، گروه بین‌الملل- مریم خرمائی: شرکای اروپایی طرف برجام شامل انگلیس، فرانسه و آلمان بالاخره موضع واحدی در قبال نقش ایران در حمله ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) به آرامکو- غول نفتی عربستان سعودی- اتخاذ کردند و فارغ از آنکه هنوز هیچ یک جرات معرفی ایران به عنوان عامل حمله را نداشته؛ به صرف حمایت تهران از انصارالله یمن، همه آنها متفق‌القول، مسئولیت را گردن ایران انداخته‌اند.

ادامه خواندن همنوازی اروپا با ساز ناکوک ترامپ/انتخاب «بد» یا «بدتر»؟